Os 3365 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 14.12 | 2 | |||
Hladké Životice | 14.16 | 14.16 | |||
Studénka | 14.21 | 14.22 | 2 | ||
Jistebník | 14.28 | 14.28 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 14.32 | 14.33 | |||
Ostrava-Svinov | 14.37 | 14.40 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.43 | 14.43 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.47 | 14.49 | |||
Bohumín | 14.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci