Os 3218 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střelná | 18.53 | ||||
Horní Lideč | 18.57 | 18.58 | 5 | ||
Lidečko ves | 19.00 | 19.01 | |||
Lidečko | 19.04 | 19.04 | |||
Lužná u Vsetína | 19.07 | 19.07 | |||
Valašská Polanka | 19.10 | 19.10 | 3 | ||
Leskovec | 19.14 | 19.14 | |||
Vsetín | 19.20 | 19.22 | 4 | ||
Jablůnka | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Bystřička | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Brňov | 19.36 | 19.36 | |||
Valašské Meziříčí | 19.41 | 19.43 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 19.47 | 19.47 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 19.53 | 19.53 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 19.56 | 19.56 | |||
Špičky | 19.59 | 19.59 | |||
Černotín | 20.03 | 20.03 | |||
Teplice nad Bečvou | 20.05 | 20.06 | |||
Hranice na Moravě město | 20.08 | 20.09 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 20.15 | 20.23 | 3/1 | ||
Drahotuše | 20.27 | 20.27 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 20.33 | 20.34 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 20.38 | 20.38 | |||
Prosenice | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Přerov | 20.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci