Os 3206 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 7.58 | 5 | |||
Lidečko ves | 8.00 | 8.01 | |||
Lidečko | 8.04 | 8.04 | |||
Lužná u Vsetína | 8.07 | 8.07 | |||
Valašská Polanka | 8.10 | 8.10 | 3 | ||
Leskovec | 8.14 | 8.14 | |||
Vsetín | 8.20 | 8.22 | 4 | ||
Jablůnka | 8.27 | 8.28 | 3 | ||
Bystřička | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
Brňov | 8.36 | 8.36 | |||
Valašské Meziříčí | 8.41 | 8.43 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 8.47 | 8.47 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 8.53 | 8.53 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 8.56 | 8.56 | |||
Špičky | 8.59 | 8.59 | |||
Černotín | 9.03 | 9.03 | |||
Teplice nad Bečvou | 9.05 | 9.06 | |||
Hranice na Moravě město | 9.08 | 9.09 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 9.15 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci