Os 3176 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 18.41 | 1/2 | |||
Čeladná | 18.48 | 18.48 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 18.55 | 18.58 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.06 | 19.22 | 3 | ||
Veřovice | 19.32 | 19.36 | 2 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.42 | 19.42 | |||
Hostašovice | 19.47 | 19.48 | 4 | ||
Valašské Meziříčí | 19.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci