Os 2945 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 20.23 | 3 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 20.26 | 20.26 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 20.30 | 20.32 | |||
Bohumín | 20.39 | 20.43 | 3 | ||
Dolní Lutyně | 20.47 | 20.48 | |||
Dětmarovice | 20.51 | 20.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.58 | 20.59 | 3 | ||
Louky nad Olší | 21.09 | 21.10 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 21.12 | 21.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.18 | 21.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 21.24 | 21.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 21.28 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 21.31 | 21.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 21.41 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 21.50 | ||||
Návsí (Nawsie) | 21.54 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci