Os 28430/1 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 8.07 | 1/1 | |||
Balkova Lhota | 8.17 | 8.18 | 3 | ||
Božejovice | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Milevsko | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Branice | 8.47 | 8.48 | 3 | ||
Červená nad Vltavou | 8.56 | 8.57 | 3 | ||
Vlastec | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Záhoří | 9.09 | 9.09 | 3 | ||
Písek město | 9.17 | 9.17 | 2 | ||
Písek | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Putim | 9.29 | 9.29 | 3 | ||
Protivín | 9.40 | 9.47 | 3 | ||
Protivín zastávka | 9.49 | 9.50 | |||
Číčenice | 9.57 | 10.05 | 3 | ||
Vodňany | 10.11 | 10.14 | 2 | ||
Bavorov | 10.25 | 10.26 | 2 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 10.35 | 10.37 | 2 | ||
Husinec | 10.43 | 10.45 | 1 | ||
Prachatice | 10.51 | 11.01 | 2 | ||
Chroboly | 11.13 | 11.18 | 2 | ||
Zbytiny | 11.29 | 11.31 | 2 | ||
Volary | 11.48 | 11.50 | 2 | ||
Černý Kříž | 11.57 | 11.59 | 2/2 | ||
Stožec | 12.06 | 12.07 | 1 | ||
Nové Údolí | 12.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci