Os 28420 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.35 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 21.44 | 21.44 | |||
Slapy | 21.47 | 21.48 | 2 | ||
Libějice | 21.49 | 21.49 | |||
Malšice | 21.54 | 21.56 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 21.58 | 21.58 | |||
Třebelice | 22.01 | 22.01 | |||
Všechlapy | 22.02 | 22.02 | |||
Bechyňská Smoleč | 22.05 | 22.05 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 22.09 | 22.10 | 2 | ||
Bežerovice | 22.16 | 22.16 | |||
Bechyně zastávka | 22.19 | 22.19 | |||
Bechyně | 22.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci