Os 28416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.08 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | x | 17.17 | 17.17 | ||
Slapy | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Libějice | x | 17.22 | 17.22 | ||
Malšice | 17.27 | 17.29 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | x | 17.31 | 17.31 | ||
Třebelice | x | 17.34 | 17.34 | ||
Všechlapy | x | 17.35 | 17.35 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 17.38 | 17.38 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Bežerovice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Bechyně zastávka | x | 17.52 | 17.52 | ||
Bechyně | 17.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci