Os 2840 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.43 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.48 | 19.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 19.54 | 19.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 19.57 | 19.57 | |||
Havířov-Suchá | 20.00 | 20.00 | |||
Havířov | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Šenov | 20.08 | 20.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.17 | 20.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 20.23 | 20.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 20.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci