Os 2835 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 5.46 | 2 | |||
Ostrava-Vítkovice | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.57 | 5.59 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 6.04 | 6.04 | 1 | ||
Šenov | 6.07 | 6.07 | |||
Havířov | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 6.15 | 6.15 | |||
Horní Suchá | 6.18 | 6.18 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.26 | 6.27 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.32 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci