Os 28323 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 17.10 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 17.11 | 17.11 | ||
Salavice | x | 17.15 | 17.15 | ||
Jezdovice | x | 17.17 | 17.17 | ||
Třešť | 17.22 | 17.22 | 2 | ||
Třešť město | 17.25 | 17.25 | |||
Hodice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Sedlejov | 17.36 | 17.36 | 1 | ||
Mysliboř | x | 17.40 | 17.40 | ||
Telč | 17.46 | 18.02 | 2 | ||
Radkov | x | 18.09 | 18.09 | ||
Slaviboř | x | 18.12 | 18.12 | ||
Velký Pěčín | x | 18.15 | 18.15 | ||
Malý Pěčín | x | 18.18 | 18.18 | ||
Dačice | 18.22 | 18.23 | 1/2 | ||
Dačice město | 18.24 | 18.25 | |||
Urbaneč | x | 18.32 | 18.32 | ||
Peč | x | 18.36 | 18.36 | ||
Dolní Bolíkov | x | 18.40 | 18.40 | ||
Mutišov | x | 18.43 | 18.43 | ||
Slavonice | 18.52 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci