Os 2832 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.13 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.18 | 4.18 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 4.24 | 4.24 | 1 | ||
Horní Suchá | 4.27 | 4.27 | |||
Havířov-Suchá | 4.30 | 4.30 | |||
Havířov | 4.34 | 4.35 | 2 | ||
Šenov | 4.38 | 4.38 | |||
Ostrava-Bartovice | 4.41 | 4.42 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 4.47 | 4.49 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 5.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci