Os 28314 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 15.03 | 1/2 | |||
Mutišov | x | 15.10 | 15.10 | ||
Dolní Bolíkov | x | 15.13 | 15.13 | ||
Peč | x | 15.18 | 15.18 | ||
Urbaneč | x | 15.22 | 15.22 | ||
Dačice město | 15.29 | 15.30 | |||
Dačice | 15.31 | 15.32 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | x | 15.36 | 15.36 | ||
Velký Pěčín | x | 15.38 | 15.38 | ||
Slaviboř | x | 15.41 | 15.41 | ||
Radkov | x | 15.46 | 15.46 | ||
Telč | 15.53 | 16.04 | 2 | ||
Mysliboř | x | 16.09 | 16.09 | ||
Sedlejov | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Hodice | x | 16.22 | 16.22 | ||
Třešť město | 16.25 | 16.25 | |||
Třešť | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Jezdovice | x | 16.32 | 16.32 | ||
Salavice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 16.38 | 16.38 | ||
Kostelec u Jihlavy | 16.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci