Os 28309 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 10.18 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 10.19 | 10.19 | ||
Salavice | x | 10.23 | 10.23 | ||
Jezdovice | x | 10.25 | 10.25 | ||
Třešť | 10.30 | 10.30 | 2 | ||
Třešť město | 10.33 | 10.33 | |||
Hodice | x | 10.36 | 10.36 | ||
Sedlejov | 10.44 | 10.44 | 1 | ||
Mysliboř | x | 10.48 | 10.48 | ||
Telč | 10.54 | 10.55 | 2 | ||
Radkov | x | 11.02 | 11.02 | ||
Slaviboř | x | 11.05 | 11.05 | ||
Velký Pěčín | x | 11.08 | 11.08 | ||
Malý Pěčín | x | 11.11 | 11.11 | ||
Dačice | 11.15 | 11.36 | 1/2 | ||
Dačice město | 11.37 | 11.38 | |||
Urbaneč | x | 11.45 | 11.45 | ||
Peč | x | 11.49 | 11.49 | ||
Dolní Bolíkov | x | 11.53 | 11.53 | ||
Mutišov | x | 11.56 | 11.56 | ||
Slavonice | 12.05 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci