Os 27713 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 17.26 | 1 | |||
Neumětely | x | 17.31 | 17.31 | ||
Radouš | x | 17.33 | 17.33 | ||
Hostomice pod Brdy | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Osov | x | 17.43 | 17.43 | ||
Vižina | x | 17.46 | 17.46 | ||
Všeradice | x | 17.49 | 17.49 | ||
Nesvačily | x | 17.51 | 17.51 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 17.54 | 17.54 | ||
Liteň | 17.59 | 18.02 | 2 | ||
Běleč | x | 18.05 | 18.05 | ||
Zadní Třebaň | 18.10 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci