Os 27708 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 12.25 | 1/2 | |||
Běleč | x | 12.31 | 12.31 | ||
Liteň | 12.35 | 12.38 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 12.43 | 12.43 | ||
Nesvačily | x | 12.46 | 12.46 | ||
Všeradice | x | 12.49 | 12.49 | ||
Vižina | x | 12.52 | 12.52 | ||
Osov | x | 12.56 | 12.56 | ||
Hostomice pod Brdy | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Radouš | x | 13.06 | 13.06 | ||
Neumětely | x | 13.09 | 13.09 | ||
Lochovice | 13.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci