Os 2760 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 13.31 | ||||
Velká nad Veličkou | 13.33 | 13.34 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 13.39 | ||||
Lipov | 13.42 | 3 | |||
Veselí nad Moravou | 13.51 | 14.10 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 14.13 | ||||
Vnorovy | 14.15 | ||||
Strážnice | 14.20 | 14.21 | 1 | ||
Petrov u Strážnice | 14.26 | ||||
Sudoměřice nad Moravou | 14.29 | 14.30 | 3 | ||
Rohatec kolonie | x | 14.35 | 14.35 | ||
Rohatec | 14.38 | 14.38 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Hodonín | 14.46 | 1vpravo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci