Os 27521 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 4.36 | 2 | |||
Tachov zastávka | x | 4.40 | 4.40 | ||
Malý Rapotín | x | 4.42 | 4.42 | ||
Pernolec | x | 4.46 | 4.46 | ||
Staré Sedliště | 4.53 | 4.53 | 2 | ||
Doly | x | 4.57 | 4.57 | ||
Bor | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Bor zastávka | x | 5.07 | 5.07 | ||
Stráž u Tachova | 5.12 | 5.13 | 2 | ||
Borek u Tachova | x | 5.17 | 5.17 | ||
Dubec | x | 5.22 | 5.22 | ||
Třemešné pod Přimdou | 5.24 | 5.30 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 5.37 | 5.37 | |||
Bělá nad Radbuzou | 5.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci