Os 27507 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 15.32 | 2 | |||
Tachov zastávka | x | 15.36 | 15.37 | ||
Malý Rapotín | x | 15.39 | 15.39 | ||
Pernolec | x | 15.43 | 15.43 | ||
Staré Sedliště | 15.50 | 15.50 | 2 | ||
Doly | x | 15.54 | 15.54 | ||
Bor | 15.58 | 16.06 | 3 | ||
Bor zastávka | x | 16.10 | 16.11 | ||
Stráž u Tachova | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Borek u Tachova | x | 16.21 | 16.22 | ||
Dubec | x | 16.26 | 16.26 | ||
Třemešné pod Přimdou | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.37 | 16.38 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.40 | 16.43 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 16.47 | 16.47 | ||
Svržno | x | 16.50 | 16.50 | ||
Hostouň | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Mutěnín | x | 16.56 | 16.56 | ||
Poběžovice | 17.04 | 17.05 | 3 | ||
Vlkanov | x | 17.11 | 17.11 | ||
Nový Kramolín | x | 17.14 | 17.14 | ||
Postřekov | x | 17.18 | 17.18 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 17.21 | 17.26 | 2 | ||
Trhanov | x | 17.31 | 17.31 | ||
Pila | x | 17.34 | 17.34 | ||
Havlovice | x | 17.36 | 17.36 | ||
Domažlice město | 17.41 | 17.42 | |||
Domažlice | 17.45 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci