Os 2643/2 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.02 | 4 | |||
Děčín východ | 17.06 | 17.11 | 3 | ||
Březiny u Děčína | x | 17.14 | 17.14 | ||
Malá Veleň | x | 17.17 | 17.17 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.22 | 17.28 | 3 | ||
Dolní Habartice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Markvartice | x | 17.35 | 17.35 | ||
Česká Kamenice | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Mlýny | 17.53 | 17.57 | 3 | ||
Kytlice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Jedlová | 18.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci