Os 25906 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 9.12 | 1 | |||
Praha-Žvahov | x | 9.18 | 9.18 | ||
Praha-Waltrovka | x | 9.22 | 9.22 | ||
Praha-Cibulka | x | 9.26 | 9.26 | ||
Praha-Stodůlky | x | 9.28 | 9.28 | ||
Praha-Zličín | 9.34 | 9.38 | 3 | ||
Hostivice | 9.44 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci