Os 25900 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 5.52 | 1 | |||
Praha-Žvahov | x | 5.58 | 5.58 | ||
Praha-Waltrovka | x | 6.02 | 6.02 | ||
Praha-Cibulka | x | 6.06 | 6.06 | ||
Praha-Stodůlky | x | 6.08 | 6.08 | ||
Praha-Zličín | 6.14 | 6.15 | 3 | ||
Hostivice | 6.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci