Os 2561 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.20 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 22.28 | 22.29 | |||
Praha-Hostivař | 22.33 | 22.34 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 22.36 | 22.37 | |||
Praha-Uhříněves | 22.39 | 22.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 22.43 | 22.43 | |||
Říčany | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Světice | 22.50 | 22.51 | |||
Strančice | 22.54 | 22.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 22.58 | 22.58 | |||
Mirošovice u Prahy | 23.01 | 23.02 | |||
Senohraby | 23.04 | 23.04 | 2 | ||
Čtyřkoly | 23.08 | 23.08 | |||
Pyšely | 23.10 | 23.11 | |||
Čerčany | 23.13 | 23.14 | 2 | ||
Mrač | 23.16 | 23.16 | |||
Benešov u Prahy | 23.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci