Os 2538 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 15.33 | 2 | |||
Mrač | 15.39 | 15.39 | |||
Čerčany | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Pyšely | 15.45 | 15.45 | |||
Čtyřkoly | 15.47 | 15.48 | |||
Senohraby | 15.51 | 15.52 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 15.54 | 15.54 | |||
Mnichovice | 15.57 | 15.58 | |||
Strančice | 16.01 | 16.02 | 2/3 | ||
Světice | 16.05 | 16.05 | |||
Říčany | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 16.12 | 16.13 | |||
Praha-Uhříněves | 16.16 | 16.16 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 16.19 | 16.19 | |||
Praha-Hostivař | 16.22 | 16.22 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 16.26 | 16.26 | |||
Praha-Vršovice | 16.31 | 16.32 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.36 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci