R 252 „Orlice“ | |
Řazení vlaku: 163 + 2xB249 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 9.32 | 9.33 | 1/3 | ||
Jablonné nad Orlicí | 9.44 | 9.45 | 1/2 | ||
Letohrad | 9.53 | 9.55 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.10 | 10.20 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 10.29 | 10.29 | 1 | ||
Choceň | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Zámrsk | 10.41 | 10.41 | 2 | ||
Uhersko | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Moravany | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Kostěnice | 10.56 | 10.57 | 1/3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 11.02 | 11.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci