Os 25082/3 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachovice | 19.09 | 1 | |||
Přelouč | 19.52 | 1/1 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | x | 19.15 | 19.15 | ||
Valy u Přelouče | x | 19.55 | 19.55 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | x | 19.18 | 19.18 | ||
Pardubice-Opočínek | x | 20.00 | 20.00 | ||
Heřmanův Městec | 19.22 | 19.24 | 5 | ||
Pardubice-Svítkov | x | 20.04 | 20.04 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.08 | 3 | |||
Jeníkovice | x | 19.29 | 19.29 | ||
Choltice | x | 19.32 | 19.32 | ||
Veselí u Přelouče | x | 19.37 | 19.37 | ||
Valy u Přelouče zastávka | x | 19.40 | 19.40 | ||
Přelouč | 19.45 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci