Os 25051 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 13.02 | 1/2 | |||
Bořice | x | 13.06 | 13.06 | ||
Hrochův Týnec | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Vejvanovice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Úhřetice | x | 13.18 | 13.18 | ||
Tuněchody | x | 13.20 | 13.20 | ||
Chrudim město | 13.27 | 13.29 | 3 | ||
Chrudim | 13.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci