Os 24805 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 9.17 | 1/1 | |||
Hvězdoňovice | x | 9.22 | 9.22 | ||
Stařeč | 9.27 | 9.27 | 2 | ||
Kojetice na Moravě | 9.34 | 9.34 | 3 | ||
Šebkovice | x | 9.39 | 9.39 | ||
Jaroměřice nad Rokytnou | 9.43 | 9.44 | 4 | ||
Moravské Budějovice | 9.52 | 10.05 | 4 | ||
Vesce | 10.11 | 10.11 | |||
Blížkovice | 10.14 | 10.14 | |||
Grešlové Mýto | 10.17 | 10.17 | 3 | ||
Šumná | 10.24 | 10.26 | 3 | ||
Olbramkostel | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Citonice | 10.37 | 10.38 | |||
Znojmo | 10.46 | 2./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci