Os 24709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 8.45 | 2 | |||
Nectava | 8.50 | 8.50 | |||
Šubířov | 8.57 | 8.57 | |||
Dzbel | 9.03 | 9.05 | 3 | ||
Jesenec | 9.07 | 9.07 | |||
Konice | 9.11 | 9.12 | |||
Křemenec | 9.16 | 9.16 | |||
Čunín | 9.18 | 9.18 | |||
Stražisko | 9.22 | 9.22 | |||
Ptení | 9.26 | 9.29 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | 9.33 | 9.33 | |||
Lutotín | 9.38 | 9.38 | |||
Kostelec na Hané | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 9.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci