Os 24700 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 4.47 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 4.50 | 4.50 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 4.56 | 4.58 | 3 | ||
Lutotín | 5.01 | 5.01 | |||
Zdětín u Prostějova | 5.06 | 5.06 | |||
Ptení | 5.10 | 5.12 | 1./1 | ||
Stražisko | 5.16 | 5.16 | |||
Čunín | 5.20 | 5.20 | |||
Křemenec | 5.22 | 5.22 | |||
Konice | 5.26 | 5.26 | |||
Jesenec | 5.30 | 5.30 | |||
Dzbel | 5.32 | 5.35 | 3 | ||
Šubířov | 5.40 | 5.40 | |||
Nectava | 5.47 | 5.47 | |||
Chornice | 5.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci