..: Trasa vlaku Os 23201 - JŘ 2011 :..
Os 23201
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bystřice pod Hostýnem   3.00 2
  Loukov x3.05 3.05 
  Osíčko  3.08 3.09 2
  Rajnochovice  3.13 3.14 
  Kunovice-Loučka  3.16 3.17 3
  Police u Valašského Meziříčí  3.21 3.22 
  Branky na Moravě  3.25 3.26 2
  Valašské Meziříčí  3.32 3.38 2
  Brňov  3.42 3.42 
  Bystřička  3.46 3.46 2
  Jablůnka  3.51 3.51 4
  Vsetín  3.58 3.59 4
  Leskovec  4.04 4.05 
  Valašská Polanka  4.08 4.09 2
  Lužná u Vsetína  4.12 4.13 
  Lidečko  4.16 4.16 
  Lidečko ves  4.19 4.20 
  Horní Lideč  4.23 4.29 1
  Valašské Příkazy x4.32 4.32 
  Poteč x4.35 4.35 
  Valašské Klobouky  4.37 4.38 2
  Návojná x4.45 4.45 
  Brumov  4.47 4.47 2
  Brumov střed  4.49 4.49 
  Bylnice  4.54  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster