Ex 231 „Kysuca“ | |
Řazení vlaku: 162_b + Aee142 + 3xB249 + Bee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.21 | frýdlantské I/1 | |||
Havířov | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Čadca | 15.42 | 15.45 | 3. | ||
Kysucké Nové Mesto | 16.00 | 16.02 | |||
Žilina | 16.12 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci