Os 22223 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uhlířské Janovice | 15.35 | 3 | |||
Chmeliště | x | 15.37 | 15.37 | ||
Hatě | x | 15.40 | 15.40 | ||
Drahobudice | x | 15.44 | 15.44 | ||
Bečváry | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Pučery | x | 15.53 | 15.53 | ||
Chotouchov | x | 15.55 | 15.55 | ||
Kořenice | x | 15.57 | 15.57 | ||
Ratboř | 16.00 | 16.05 | 2 | ||
Červené Pečky | x | 16.09 | 16.09 | ||
Hluboký Důl | x | 16.12 | 16.12 | ||
Kolín místní nádraží | x | 16.15 | 16.15 | ||
Kolín | 16.18 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci