Os 20199 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kubice | 18.16 | 18.16 | 2 | ||
Babylon | 18.19 | 18.19 | |||
Domažlice město | 18.26 | 18.27 | |||
Domažlice | 18.29 | 18.35 | 5 | ||
Milavče | x | 18.42 | 18.42 | ||
Blížejov | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Osvračín | x | 18.52 | 18.52 | ||
Staňkov | 18.57 | 19.00 | 2 | ||
Dolní Kamenice | x | 19.05 | 19.05 | ||
Holýšov | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Hradec u Stoda | x | 19.13 | 19.13 | ||
Stod | 19.17 | 19.19 | 4 | ||
Chotěšov u Stoda | x | 19.24 | 19.24 | ||
Zbůch | x | 19.28 | 19.28 | ||
Nýřany | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Tlučná | x | 19.38 | 19.38 | ||
Vejprnice | 19.42 | 19.43 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | x | 19.48 | 19.48 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.51 | 19.52 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.55 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci