Os 20062 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Štíty | 17.27 | 2 | |||
Heroltice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Mlýnický Dvůr | x | 17.34 | 17.34 | ||
Bílá Voda | x | 17.36 | 17.36 | ||
Moravský Karlov | x | 17.39 | 17.39 | ||
Červená Voda | 17.43 | 17.45 | 2 | ||
Dolní Orlice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Králíky | 17.52 | 17.54 | 2 | ||
Králíky zastávka | x | 17.56 | 17.56 | ||
Dolní Lipka | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Lichkov | 18.07 | 18.13 | 1/2 | ||
Mladkov | x | 18.16 | 18.16 | ||
Těchonín | x | 18.20 | 18.20 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 18.24 | 18.24 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.27 | 18.28 | 1/2 | ||
Verměřovice | x | 18.32 | 18.32 | ||
Letohrad | 18.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci