Os 20051 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 13.12 | 3 | |||
Verměřovice | x | 13.17 | 13.17 | ||
Jablonné nad Orlicí | 13.22 | 13.24 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 13.27 | 13.27 | ||
Těchonín | x | 13.31 | 13.31 | ||
Mladkov | x | 13.35 | 13.35 | ||
Lichkov | 13.39 | 13.43 | 1 | ||
Dolní Lipka | 13.49 | 13.53 | 2 | ||
Králíky zastávka | x | 13.56 | 13.56 | ||
Králíky | 13.59 | 14.01 | 2 | ||
Dolní Orlice | x | 14.03 | 14.03 | ||
Červená Voda | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Moravský Karlov | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci