Os 20041 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 21.50 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | x | 21.54 | 21.54 | ||
Černovír | x | 21.58 | 21.58 | ||
Lanšperk | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Hnátnice | x | 22.03 | 22.03 | ||
Dolní Dobrouč | x | 22.06 | 22.06 | ||
Letohrad | 22.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci