Os 20040 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 12.45 | 4 | |||
Dolní Dobrouč | 12.49 | 12.49 | |||
Hnátnice | 12.51 | 12.52 | |||
Lanšperk | 12.54 | 12.57 | 1 | ||
Černovír | 12.59 | 13.00 | |||
Dolní Libchavy | 13.03 | 13.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.08 | letohradské/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci