Os 20007 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 13.45 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 13.49 | 13.49 | |||
Černovír | 13.52 | 13.53 | |||
Lanšperk | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Hnátnice | 13.58 | 13.58 | |||
Dolní Dobrouč | 14.00 | 14.01 | |||
Letohrad | 14.05 | 14.07 | 3 | ||
Verměřovice | 14.12 | 14.12 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.17 | 14.21 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.24 | 14.24 | |||
Těchonín | 14.28 | 14.29 | 1 | ||
Mladkov | 14.33 | 14.33 | |||
Lichkov | 14.37 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci