Os 20004 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 15.09 | 1/3 | |||
Mladkov | 15.12 | 15.12 | |||
Těchonín | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 15.21 | 15.22 | |||
Jablonné nad Orlicí | 15.24 | 15.25 | 1/2 | ||
Verměřovice | 15.29 | 15.30 | |||
Letohrad | 15.35 | 15.45 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 15.49 | 15.49 | |||
Hnátnice | 15.51 | 15.52 | |||
Lanšperk | 15.54 | 15.57 | 1 | ||
Černovír | 15.59 | 16.00 | |||
Dolní Libchavy | 16.03 | 16.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.08 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci