Os 20000 | |
Řazení vlaku: 111 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 5.00 | 1/2 | |||
Mladkov | 5.03 | 5.03 | |||
Těchonín | 5.07 | 5.08 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 5.12 | 5.12 | |||
Jablonné nad Orlicí | 5.14 | 5.16 | 1/2 | ||
Verměřovice | 5.20 | 5.21 | |||
Letohrad | 5.26 | 5.41 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 5.45 | 5.45 | |||
Hnátnice | 5.47 | 5.48 | |||
Lanšperk | 5.50 | 5.50 | 2 | ||
Černovír | 5.53 | 5.53 | |||
Dolní Libchavy | 5.56 | 5.57 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.01 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci