Sp 1971 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 4.20 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 4.24 | 4.25 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 4.34 | 4.35 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.37 | 4.38 | |||
Dlouhá Třebová | 4.41 | 4.41 | 2 | ||
Česká Třebová | 4.47 | 4.51 | 4 | ||
Opatov | 4.57 | 4.58 | 4 | ||
Svitavy | 5.03 | 5.05 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 5.08 | 5.08 | |||
Hradec nad Svitavou | 5.11 | 5.12 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 5.17 | 5.18 | |||
Březová nad Svitavou | 5.21 | 5.22 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 5.23 | 5.24 | |||
Rozhraní | 5.26 | 5.27 | |||
Letovice | 5.32 | 5.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Blansko | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Adamov | 6.00 | 6.00 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.15 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci