Sp 1936 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 18.38 | 18.44 | |||
Rybník | 18.52 | 18.56 | 1/2 | ||
Pšenice | 19.01 | 19.01 | |||
Bujanov | 19.04 | 19.04 | |||
Omlenice | 19.08 | 19.08 | 2 | ||
Kaplice | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Výheň | 19.19 | 19.19 | |||
Velešín | 19.25 | 19.25 | |||
Velešín město | 19.28 | 19.29 | |||
Holkov | 19.32 | 19.32 | 3 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 19.36 | 19.36 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 19.45 | 19.45 | |||
Včelná | 19.48 | 19.48 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
České Budějovice | 19.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci