..: Trasa vlaku Os 19064 - JŘ 2011 :..
Os 19064
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.06 1
  Stará Huť  19.09 19.09 
  Mokrovraty  19.14 19.14 
  Malá Hraštice  19.21 19.21 
  Nová Ves pod Pleší  19.26 19.26 
  Mníšek pod Brdy  19.32 19.33 3
  Rymaně  19.35 19.35 
  Čisovice  19.41 19.42 3
  Bojanovice  19.45 19.45 
  Bojov  19.48 19.48 
  Klínec  19.53 19.53 
  Měchenice  19.59 20.00 2
  Skochovice  20.02 20.02 
  Vrané nad Vltavou  20.05 20.06 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.09 20.09 
  Praha-Zbraslav  20.13 20.14 3
  Praha-Komořany  20.17 20.17 
  Praha-Modřany zastávka  20.20 20.20 1/1
  Praha-Braník  20.24 20.24 3
  Praha-Krč  20.29 20.30 2/2
  Praha-Vršovice  20.36 20.37 2
  Praha hlavní nádraží  20.41  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster