..: Trasa vlaku Os 19062 - JŘ 2011 :..
Os 19062
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.29 1
  Stará Huť  17.31 17.31 
  Mokrovraty  17.36 17.36 
  Malá Hraštice  17.43 17.43 
  Nová Ves pod Pleší  17.48 17.48 
  Mníšek pod Brdy  17.54 17.55 2
  Rymaně  17.57 17.57 
  Čisovice  18.02 18.03 3
  Bojanovice  18.07 18.07 
  Bojov  18.09 18.09 
  Klínec  18.13 18.13 
  Měchenice  18.19 18.20 2
  Skochovice  18.23 18.23 
  Vrané nad Vltavou  18.25 18.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.29 18.29 
  Praha-Zbraslav  18.32 18.33 3
  Praha-Komořany  18.36 18.36 
  Praha-Modřany zastávka  18.39 18.39 1/1
  Praha-Braník  18.42 18.42 3
  Praha-Krč  18.47 18.48 2/2
  Praha-Vršovice  18.54 18.55 2
  Praha hlavní nádraží  18.59  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster