..: Trasa vlaku Os 19060 - JŘ 2011 :..
Os 19060
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.19 1
  Stará Huť x16.21 16.21 
  Mokrovraty x16.26 16.26 
  Malá Hraštice x16.33 16.33 
  Nová Ves pod Pleší x16.38 16.38 
  Mníšek pod Brdy  16.44 16.45 3
  Rymaně x16.46 16.46 
  Čisovice  16.52 16.53 3
  Bojanovice x16.56 16.56 
  Bojov x16.59 16.59 
  Klínec x17.03 17.03 
  Měchenice  17.09 17.10 2
  Skochovice x17.12 17.12 
  Vrané nad Vltavou  17.15 17.16 3
  Dolní Břežany-Jarov x17.19 17.19 
  Praha-Zbraslav  17.22 17.23 3
  Praha-Komořany x17.26 17.26 
  Praha-Modřany zastávka x17.28 17.28 
  Praha-Braník  17.32 17.32 3
  Praha-Krč  17.37 17.38 2/2
  Praha-Vršovice  17.44 17.45 2
  Praha hlavní nádraží  17.49  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster