..: Trasa vlaku Os 19053 - JŘ 2011 :..
Os 19053
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   9.01 6
  Praha-Vršovice  9.05 9.06 2
  Praha-Krč  9.12 9.13 2/2
  Praha-Braník  9.17 9.18 3
  Praha-Modřany zastávka x9.21 9.21 
  Praha-Komořany x9.24 9.24 
  Praha-Zbraslav  9.27 9.28 3
  Dolní Břežany-Jarov x9.31 9.31 
  Vrané nad Vltavou  9.35 9.36 2
  Skochovice x9.39 9.39 
  Měchenice  9.41 9.42 2
  Klínec x9.48 9.48 
  Bojov x9.53 9.53 
  Bojanovice x9.57 9.57 
  Čisovice  10.01 10.02 2
  Rymaně x10.08 10.08 
  Mníšek pod Brdy  10.11 10.12 3
  Nová Ves pod Pleší x10.18 10.18 
  Malá Hraštice x10.22 10.22 
  Mokrovraty x10.28 10.28 
  Stará Huť x10.34 10.34 
  Dobříš  10.37  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster