..: Trasa vlaku Os 19051 - JŘ 2011 :..
Os 19051
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.40 6
  Praha-Vršovice  7.44 7.45 2
  Praha-Krč  7.51 7.55 2/2
  Praha-Braník  7.59 8.00 3
  Praha-Modřany zastávka x8.04 8.04 
  Praha-Komořany x8.06 8.06 
  Praha-Zbraslav  8.10 8.11 3
  Dolní Břežany-Jarov x8.14 8.14 
  Vrané nad Vltavou  8.18 8.19 2
  Skochovice x8.22 8.22 
  Měchenice  8.24 8.25 2
  Klínec x8.31 8.31 
  Bojov x8.36 8.36 
  Bojanovice x8.40 8.40 
  Čisovice  8.44 8.45 2
  Rymaně x8.51 8.51 
  Mníšek pod Brdy  8.54 8.55 3
  Nová Ves pod Pleší x9.01 9.01 
  Malá Hraštice x9.05 9.05 
  Mokrovraty x9.11 9.11 
  Stará Huť x9.17 9.17 
  Dobříš  9.19  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster