..: Trasa vlaku Os 19020 - JŘ 2011 :..
Os 19020
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   21.15 1
  Stará Huť x21.17 21.17 
  Mokrovraty x21.22 21.22 
  Malá Hraštice x21.29 21.29 
  Nová Ves pod Pleší x21.34 21.34 
  Mníšek pod Brdy  21.40 21.41 3
  Rymaně x21.42 21.42 
  Čisovice  21.48 21.49 3
  Bojanovice x21.52 21.52 
  Bojov x21.55 21.55 
  Měchenice x22.04 22.05 2
  Skochovice x22.07 22.07 
  Vrané nad Vltavou  22.10 22.15 3
  Dolní Břežany-Jarov x22.18 22.18 
  Praha-Zbraslav  22.21 22.21 3
  Praha-Komořany x22.24 22.24 
  Praha-Modřany zastávka x22.27 22.27 
  Praha-Braník  22.30 22.30 3
  Praha-Krč  22.35 22.35 2/2
  Praha-Vršovice  22.41 22.42 2
  Praha hlavní nádraží  22.46  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster