..: Trasa vlaku Os 19018 - JŘ 2011 :..
Os 19018
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.06 1
  Stará Huť x19.09 19.09 
  Mokrovraty x19.14 19.14 
  Malá Hraštice x19.21 19.21 
  Nová Ves pod Pleší x19.26 19.26 
  Mníšek pod Brdy  19.32 19.39 3
  Rymaně x19.41 19.41 
  Čisovice  19.46 19.47 3
  Bojanovice x19.51 19.51 
  Bojov x19.54 19.54 
  Klínec x19.58 19.58 
  Měchenice x20.04 20.05 2
  Skochovice x20.08 20.08 
  Vrané nad Vltavou  20.11 20.16 3
  Dolní Břežany-Jarov x20.19 20.19 
  Praha-Zbraslav  20.23 20.24 3
  Praha-Komořany x20.27 20.27 
  Praha-Modřany zastávka x20.30 20.30 
  Praha-Braník  20.33 20.33 3
  Praha-Krč  20.39 20.39 2/2
  Praha-Vršovice  20.46 20.47 2
  Praha hlavní nádraží  20.51  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster